Hakkımızda

1980 yılında özel tasarım mobilya imalatına başlayan firmamız edindiği tecrübeyle 2009 yılında online alışveriş sektörüne giriş yapmıştır. Özel tasarım mobilyaların ve her türlü dekorasyon-aksesuar ürünlerinin satıldığı firmamız ürün yelpazesini genişleterek sadece kendi imalatı olan ürünlerin satışı için 2014 yılında yenilenmiş ve EVKA Tasarım ismiyle hizmetinize açılmıştır.

20'den fazla çalışanı ve değerli tasarımcıları ile her ay 500'ün üzerinde müşterimizin ihtiyaçlarını Türkiye'de sadece e-ticaret ile karşılamaktayız. Son zamanlarda, e-ticaret yelpazemizi İngiltere'den ABD'ye genişleterek bağlantılarımızı her geçen gün arttırarak daha fazla müşteriye ulaşıyoruz.

Ayrıca 2009'dan bu yana ana tedarikçi olarak Türkiye'de 14 ortağımız ile birlikte hem yurtiçi hem de yurtdışı projelerimiz büyüyerek devam etmektedir.

Birinci sınıf malzemeleri değerli tasarımlarla birleştirerek, müşterilerimize daha kaliteli yaşam alanları yaratmaktan keyif alan vizyonlu ve özverili ekibimiz sayesinde sizlere daha değerli deneyimler yaşatmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

EVKA bir Defne Yapı kuruluşudur.